7/24 Ücretsiz Sigorta Danışmanlığı…
0(262) 324-5250

BNP Paribas Cardif Türkiye

BNP Paribas Cardif, yeni yaşam tarzları ve alışkanlıklarla şekillenen günümüz dünyasında, performansa hizmet eden, yenilikçi tasarruf ve sigorta çözümleri yaratır.


BNP Paribas'nın iştiraki olarak, kendine özgü iş ortaklığı modeliyle, farklı sektörlerdeki dağıtım kanallarıyla birlikte nihai tüketicilere sunulmak üzere çözümler geliştirir.


Avrupa, Asya ve Latin Amerika olmak üzere 3 bölgedeki güçlü konumuyla toplam 36 ülkede 90 milyon müşteriye hizmet veren BNP Paribas Cardif, bireysel sigortacılık alanında global bir uzman haline gelmiştir.


Dünya çapında yaklaşık 10,000 çalışanıyla BNP Paribas Cardif 2015 yılında % 59'u Fransa dışında olmak üzere 28 milyar Euro brüt yazılan prim üretimine ulaşmıştır.

BNP Paribas'nın sigorta birimi olan BNP Paribas Cardif, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe, bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 2010 yılı itibarıyla müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir şirkettir. BNP Paribas Cardif Türkiye geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda kapsamlı hizmet veren bir sigorta platformu haline gelmiştir.
 

Vizyonumuz:

Uzmanlığımız ve yenilikçi çözümlerimiz ile müşterisine en fazla değer yaratan sigorta şirketi olmak.

 

Misyonumuz:

Bugün ve yarın, sizin için değerli olanı korumak için buradayız.

 

Değerlerimiz: